… en wel vanaf zondag 1 maart !
Ik had een aangenaam gesprek met nieuwe uitbater Romeo Schryers uit Ninove, die enkele dagen na de opening 38 jaar jong wordt. Romeo’s roots liggen in Geraardsbergen.
opportuniteit
Ondernemer Romeo was al een tijdje aan ‘t uitkijken naar een leuke kans om een tweede zaak op te starten. Dankzij zijn ervaring en interesse in de sector, was al vlug duidelijk dat de nieuwe zaak een horecazaak zou worden.
openingsuren
dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag vanaf 15 uur
donderdag (seniorennamiddag) vanaf 14 uur
zondag vanaf 10 uur
seniorennamiddag, brunch, aperitief in de living
Elke donderdagnamiddag worden de senioren verwacht op een namiddag speciaal voor hen. Elke derde donderdag van de maand zal dat een optreden zijn. Op 19 maart een optreden van Mike Steve, op 16 april een namiddag Franse chansons met Twilight.
Op zondag wordt u verwacht voor “het aperitief in de living” én/of de wekelijkse brunch. Jaarlijks kan u trouwens vier maal aanschuiven aan een speciale, meer uitgebreide brunch.
Bistro Moriaan
Op de kaart van de bistro onder andere snacks, toasts, spaghetti’s, crocques, …
Kom zeker eens kijken op de openingsdag, zondag 1 maart. In de voormiddag is er dan het welkomstaperitief “in de living”, ‘s namiddags is er koffie met pannenkoeken
Weldra vindt u trouwens meer info op de nieuwe website, HIER.